Klima Teknolojileri

ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KAMPANYALAR İLETİŞİM
 
   
 
Mitsubishi Electric Kalitesi

mitsubishi_electric_logo

MITSUBISHI ELECTRIC QUALİTY

 • MEQ Sizin için ne anlama geliyor?

  Mitsubishi Electric Kalitesi, kısaca MEQ, teknoloji, dizayn ve üretimde 93 yıllık mükemmelliği işaret etmektedir. Konfor, verim ve dayanıklılığın en yüksek standartını göstermektedir. Kısaca bugün alabileceğiniz en iyi klima cihazını anlatmaktadır.
 • Ekolojik Sağlamlık


  "Tedarikçilerimizin kullandığı materyaller ve üretim işlemleriyle ilgileniyoruz. Çünkü çevreye değer veriyoruz, sadece ekolojik ürünleri satın alıyoruz. Misyonumuz, dünyadaki insanların ihtiyaçlarını karşılamaktır. Gelişen beklentileri karşılamak için bütün dünya üzerindeki şirketlerle bağlarımızı genişletmeli ve güçlendirmeliyiz. Sadece iş değil işbirliği arıyoruz ve dünya refahına doğru ilerlediğimiz yolda bize katılacak gönüllü potansiyel partnerler arıyoruz."
  Mitsubishi Electric Co.
 • İklim Değişimiyle Mücadele


  Mitsubishi Electric 2011 yılının sonunda CO2 emisyon seviyelerini 1991 seviyelerine oranla %25 azaltmayı amaçlamaktadır. Bu hedefe ulaşmak için üretim aktiviteleri süresince enerji tüketiminden kaynaklanan CO2 emilimini azaltma hedefiyle,üretimde enerji tasarruflu aktiviteleri desteklemektedir. 2006 yılında üretim aktivitelerindeki CO2 emisyonları 1991 yılı seviyelerine oranla %20 azalmıştır. Ayrıca çevresel etkiyi azaltma çabalarının bir parçası olarak Mitsubishi Electric enerji verimi yüksek ürünler yapmaya çalışmaktadır. Mitsubishi Electric'in "Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi" ile binada mevcut olan eski klima boruları yeni klimalar ile kullanılabilmekte, böylece hem malzeme, hem zaman, hem de para tasarrufu elde edilmektedir.
  Mitsubishi Electric'in enerji tüketimi yönetimi ve geliştirilmesi yolundaki bu yoğun çabaları ödüllendirilmektedir:
  Japonya Enerji Tasarruf Merkezi'nin sponsorluğunu yaptığı 2005 Enerji Tasarrufu Ödülleri'nde Bakanlık Ödülü
  -Ev Tipi Split Klima MSZ-ZW40TS verilmiştir. Kızılötesi sensörler döşemeden yayılan sıcaklığı saptayak klimanın ısıyı odanın her yerinde aynı seviyede ve eşit konfor sağlayacak şekilde ayarlamasını sağlar. Bir odanın her köşesi gerektiği kadar soğutulduğu için enerji tüketimi %30'u oranında azalır.
  Japonya Endüstriyel Dizayn Teşvik Organizasyonu Ev Tipi Lossnay (VL-08PS2, VL-10ES2, VL-12ESH2) ürünlerinde 2006 En İyi Dizayn Ödülünü vermiştir.
  Mitsubishi Electric'in Ev Tipi Split Klima Serisi olan Kirigamine ZEN 2010 IF Product Design ödülüne layık görülmüştür.
 • RoHS Yönetmeliğine Uyum


  Avrupa'da RoHS Yönetmeliğinin yürürlüğe girmesiyle The Mitsubishi Electric Group belirtilen 6 maddenin kullanımını kesti. Yeşil üretim ve yeşil tedariki destekleme çabalarının bir parçası olarak, bileşenlerin ve materyallerin içindeki zararlı maddeler hakkında bilgi ve güvenilirlik taahhüdü olarak böyle maddelerin kullanılmadığını garanti eden sertifikalar vermektedir. Bu tür maddelerin olma olasılığı yüksek olduğu durumlar için zararlı maddelerin kullanılıp kullanılmadığını taahhüt etmek amacıyla bağımsız analizler yürütmektedir. Mitsubishi Electric, ürünlerinin belirtilen maddeleri içermemesini sağlamak için analizleri ve ispat edilebilirlik sistemlerini güçlendirmeye devam etmektedir.

  *Belirtilen altı madde: Kurşun, civa, kadminyum, 6 değerlikli krom, PBB ve PBDE.

 

 

 

 

sepetim

 
      Klimanızı Beraber Seçelim
      -25°C'de bile ısıtma

 

 

Mitsubishi Electric Klimalarda Ödeme Kolaylığı
Mitsubishi Electric Kalitesiyle serin bir yaz, sıcak bir kış geçirin; Öderken de konforunuzdan ödün vermeyin..


 
   
   
                         Copyright © 2008 - 2013 Artı Klima Teknolojileri ve Mühendislik Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.