mitsubishi_electric_klima_logomitsubishi_electric_log

 

 

 

KEŞFETTEAM DÜNYANIN EN TEKNOLOJİK DONANIMLI KLİMA KEŞİF EKİBİDİR*

Bu Özel Keşif Sürecinden Ücretsiz Yararlanmak İçin Lütfen Bize Ulaşın;

Keşfetteam Teknolojik Klima Keşfi Talep Formu
 
   
klima_kesfi

Keşfetteam Klima Keşif Hizmeti Nedir?

Artı Klima Teknolojileri olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçladığımız ve sektörde daha önce hiç karşılaşılmamış bir klima keşfi sürecini Sizlere yaşatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. KeşfetTeam isimli teknolojik klima keşfi ekiplerimiz, Size özel geliştirilmiş keşfetteam uygulaması ile en doğru analizi yaparak, Sizin beklentilerinizi ve mekanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru klimayı seçmenizde Size yol gösterir.

mitsubishi_electric_log

Keşfetteam Teknolojik Klima Keşif Hizmeti Nasıl İşler?

Keşfetteam klima keşif hizmetimiz ile müşterimizin ürün seçimini kolaylaştıracak araçlar kullanıyor ve yazılımlar geliştiriyoruz.

 • Keşfetteam ile en doğru mekan analizi yaparak müşterimize en doğru klimayı seçmemize olanak veren (ve Isıl yük hesabı yapan) bir uygulama geliştirdik.

  mitsubishi_electric_log

 • Keşfet team Termal görüntüleme ile yalıtım hatalarını, ısı köprülerini, bina hatalarını ve hasarlarını, dış duvarlardaki ve kapılardaki, panjur muhafazalarındaki enerji kayıplarını tespit ediyor ve müşterimizi klimamızdan tam verim alabilmesi için yönlendiriyoruz.

          mitsubishi_electric_log

        

 • Keşfet Team teknolojik klima keşfimizde gerçek dünya ile digital sanal dünya arasında bağlantı sağlayan yeni bir yazılım teknolojisi olan Augmented Reality - Artırılmış Gerçeklik uygulaması ile daha klima montajı yapılmadan Mitsubishi Electric Klimalarımızı müşterilerimizin mekanında montaj yapılmış gibi deneyimletiyoruz.

  (Artırılmış Gerçeklik uygulamasının sanal simülasyondan farkı: Artırılmış Gerçeklikte fiziksel zenginleştirme gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve çevredeki elementler ile etkileşim içerisindedir. Buna karşı sanal gerçeklikte ise gerçek dünya yerine tamamen simüle edilmiş bir dünya vardır.)

mitsubishi_electric_log

Keşfettem klima keşif hizmetimiz ile nihai hedefimiz; Yaptığımız işe müşterimizin gözünden bakarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır.

mitsubishi_electric_log

Keşfetteam ile yapılan teknolojik klima keşfi sayesinde konfor standartlarınız yükselip yaşam kaliteniz artarken, doğru seçilmiş klima cihazınızla yüksek enerji tasarrufu sağlayarak hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz.

Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu KEŞFETTEAM teknolojik klima keşif hizmetimiz ile daha konforlu günlerde birlikte olmayı dileriz.

klima_kesfi

Sonuç

Keşfetteam ile yapılan teknolojik klima keşfi sayesinde müşterilerimizin beklentisini ve mekan ihtiyacını karşılayacak en doğru klima seçimi ile daha konforlu bir yaşam alanı ve yüksek enerji tasarrufu sayesinde hem müşterilerimizin bütçesine hem de ülke ekonomisine katkı sağlanır.

*Keşfetteam Yeni Bir Strateji ile Oluşturduğumuz Dünyanın En Teknolojik alt yapısı ile klima keşif hizmeti sunan keşif ekibimizin ismidir.